Neistikimybe

Nepoznato
2010-09-03 / 12:38
Kaip manote ar kartais pabuti neistikimam/ai sveika? Ta prasme pabegti nuo rutinos ir monotonijos.
Nepoznato
2010-09-03 / 13:51

Mano manymu jeigu jau pradėjai [b]rimtus santykius[/b], tai automatiškai negali būti neištikimas. Bent jau aš negalėčiau išduoti.

Nepoznato
2010-09-03 / 14:06

viskas priklauso nuo požiūrio... kas yra neištikimybė?
su kiekvienu žmogumi kiekvienam žmogui yra vis kitaip ..
Man neištikimybė yra tai kai darau kažką tokio ko negalėčiau daryti antrai pusei matant
todėl aš ištikimas tiek su moterims tiek su vyrais :)

Nepoznato
2010-09-03 / 16:03

[quote='P4sh1k']Mano manymu jeigu jau pradėjai [b]rimtus santykius[/b], tai automatiškai negali būti neištikimas. Bent jau aš negalėčiau išduoti.[/quote]

net keista tokiam saite tokius zodzius matyt :)

Nepoznato
2010-09-03 / 17:36

niekada negalėčiau atleisti išdavystės..o jei žmogų ištikrųjų myliu negalėčiau jo išduoti. Nors niekada negali spjauti į šulinį, paskui dažnai tenka iš jo gerti..bet kai kurių principų gyvenime stengiuosi laikytis.

Nepoznato
2010-09-03 / 17:52

pagalvokit patys ar noretumet buti uzduoti ir gausit atsakyma

Nepoznato
2010-09-03 / 21:45

isvis ka cia veikia tie istikimieji .sedekit onej,ar kur ten.

Nepoznato
2010-09-04 / 01:15

ka zodis reishkia sveika:)?? jei kalba apie fizinius poreikius tai taip sveika nes per ilgai laikant savyje susikaupusia sekla , jau nesveika:)) bet jei turi antraja puse ir slaptai lakstai i sonus manau, problemos kitur, nes neistykimybe neatnesa problemu i namus , tai problemos priveda prie neistikimybes:) tad jei jau kyla minciu but neistikimam (be pritarimo antrosios puses ir susitarimo) tada manau tokia sajunga netrux ilgai.

Nepoznato
2010-09-04 / 02:57

[quote='tindirindis']isvis ka cia veikia tie istikimieji .sedekit onej,ar kur ten.[/quote]
db gal geriau pasidare issiklykavus :D ?

Nepoznato
2010-09-04 / 12:26

Sutinku su ta mintimi, kad jei kyla seimoje problemos ir priveda prie neistikimybes.

Nepoznato
2010-09-05 / 15:33

Sutinku, kad neištikimybė tikrai problemų poroje padarinys, tačiau tie kas mano, kad tai padės tas problemas išspręsti labai klysta. Na, nebent nauda gali būti tai, kad tas problemas paryškins ir greičiau prives nevykusius santykius prie pabaigos. Tačiau, manau yra jo arba jos partneriui žymiai mažiau skausmingų būdų tiems santykiams baigti. Nesmerkiu tų, kurie tai daro, visi turi savas priežastis. Bet, pats nemėgstu bendrauti su ištekėjusiomis merginomis. Pats esu laisvas, tai kam slapstytis, ką nors apgaudinėti, kai yra tiek daug laisvų žavių?

Nema odgovora.